25 lipca 2023

GRAFIK 2023/2024

Zapraszamy na zajęcia oswajania z wodą niemowląt i nauki pływania dzieci i dorosłych.

Zapraszamy wszystkich serdecznie na zajęcia nauki pływania w każdym wieku. Od tych najmniejszych już od 3 miesięcy oraz dla dorosłych. Hasłem najbliższego sezonu zostało „Pływać każdy może”. W naszej szkole nauczymy pływać każdego. Mamy bogatą kadrę instruktorską z wieloletnim doświadczeniem. Warto już teraz rezerwować miejsce zajęć ze względu na ograniczoną liczbę miejsc. Gwarancją rezerwacji miejsca w grupie lub na zajęciach indywidualnych jest opłacanie miesiąca zajęć w ARKASPORT. Po rozpoczęciu zajęć należy dokonać opłaty za następne dwa miesiące zajęć. Płatności za zajęcia będą się odbywały w 4 ratach: 1- za miesiąc wrzesień październik oraz listopad, 2- za miesiąc grudzień styczeń oraz luty, 3- za miesiąc marzec oraz kwiecień, 4- za miesiąc maj oraz czerwiec

W razie pytań zapraszamy do kontaktu przez adres mailowy arkasportslupca@gmail.com

lub po numerem telefonu: 733 24 23 22 lub 733 24 24 44

Zajęcia oswajania z wodą dla niemowląt odbywają się wraz z rodzicami. Zajęcia nauki pływania dla dzieci odbywają się w grupach z rodzicem lub bez rodzica w zależności od wieku oraz umiejętności. Istnieje również możliwość zapisania się na zajęcia indywidualne. Zajęcia nauki pływania dla dorosłych odbywają się w grupach lub indywidualnie.

Wprowadziliśmy naukę pływania z elementami pływania artystycznego. Jest to nowa formuła zajęć na pływalni w Słupcy, która zostaje wprowadzona właśnie przez szkołę ARKASPORT. Zajęcia te oprócz nauki pływania będą uczyły elementów pływania artystycznego. Pływanie synchroniczne to idealne połączenie nauki pływania oraz gimnastyki w wodzie która pozwoli na wszechstronny rozwój państwa pociech. Zajęcia te będą prowadzone przez wieloletnią zawodniczkę oraz multimedalistkę Wiktorię Grabowską. Serdecznie zapraszamy do zapisów na zajęcia.

CENNIK

Koszt zajęć oswajania z wodą dla niemowląt 40 zł

Nauka pływania dla dzieci i dorosłych 1 zajęcia w tygodniu 35 zł za jedne zajęcia

NOWOŚĆ !!! Pływanie synchroniczne cena 45 zł

Koszt zajęć indywidualnych za 1 osobę 110 zł

Koszt zajęć indywidualnych za 2 osoby 130 zł

Poniżej przedstawiamy grafik na najbliższy sezon nauki pływania w Arkasport

Grafik basenu rekreacyjnego:

Grafik basenu sportowego:

Rodzaje grup: